Neden biz
Teknolojinin gün gün gelişip rekabetin arttığı dünyada müşterilerinizin teknolojik gelişim ihtiyaçlarını karşılama görevindeyiz. Dijital ihtiyaçlarınızı keşfedelim, inşa edelim ve büyütelim.
   Ülkemizde, gıda teknolojilerinin dışa bağımlılığı ve yerli Ar-Ge gereksinimlerindeki bilinçsiz hantallığın getirdiği verimsiz eski tekniklere bağlı üretimlerin iyileştirilmesi amacı güdülmektedir. 
Profesyonel kadromuz ve sürekli artan teknoloji deneyimimiz ile gıda kurutma, ön işleme, nihai ürün işlenmesi gibi tüm proses alanlarında sürdürülebilir teknolojik gelişim hedeflerine bağlı siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.
Ürettiğimiz teknik ve teknolojik çıktıların müşterilerimiz için fayda ve maliyet analizi ön planda tutularak ortaya konması sektördeki en büyük misyonumuzdur.
2019 yılı itibariyle, devletimizin desteğinde KOSGEB ve TÜBİTAK projelerimiz beraberinde ülkemiz için yüksek teknolojik ürün eldesi faaliyetlerimiz devam etmektedir.
Elde edilen teknolojik verilerin kurumsal bir hafıza sistematiği ile içselleştirilmesi markalaşma ve globalleşme hedeflerimize uygun şekilde sürdürülmekte ve siz değerli müşterilerimize nihai teknoloji ve ürün olarak sunulmaktadır. 
Firmamız
2019 yılında teknoloji ve gelişim odaklı kurulan firmamız ülkemiz ve dünyadaki artan gıda tüketim ürünlerinin sürdürülebilir bir yapıda işlenmesi ve sunulması alanlarında proses makine ekipman ve nihai ürün sunum hizmeti vermektedir. Gıda işleme teknolojileri makine ve ekipmanlarının her alanında Ar-Ge ve Ür-Ge faaliyetleri yürütmekte olan firmamız doğadan elde edilen lezzetlerin korunarak işlenmesi ve verimliliğin önemi bilinciyle üretimlerine devam etmektedir.
Ülkemizde ve Dünya'da, her geçen gün artan talep ve kaliteli ve verimli üretim gereksinimlerine çözümler üreten firmamız, meyve ve sebze işleme ve kurutma teknolojileri alanında ve buna ek kurutma ürünleri ile hizmetinizdedir.
İletişim
0232 386 21 61
0538 857 10 49
ATAŞEHİR MAHALLESİ 8229/2 SK. NO:16 ÇİĞLİ - İZMİR