+90 232 386 21 61
info@dbbteknoloji.com
Çiğli / İzmir
Pazartesi-Cuma
09:00-18:00
Hakkımızda
DBB Gıda ve Teknoloji
DBB GIDA ve TEKNOLOJİ LTD. ŞTİ. 2020 yılında meyve ve sebzelerin en ideal lezzet ve verimlilikte kurutulmasını sağlayacak hijyen ve kalite değerlerine bağlı optimum teknoloji gelişimi sağlamak için kurulmuş bir teknoloji geliştirme firmasıdır.
Amacımız öncelikle ülkemiz tarım ürünlerinin aynı lezzetle her mevsim sofralarınıza kavuşturacak en ileri teknolojinin geliştirilmesidir. 
Hali hazırda kurutma sistemlerine yönelik Ar-Ge faaliyetleri yürüten firmamız en kısa sürede teknolojik çıktılarıyla hem üretim hem de üretim teknolojileriyle hizmetinizde olacaktır.
 
Firmamız
Size en iyi lezzeti sunacak ürünlerin kurutulmasında kullanılacak teknolojileri geliştirmek için çalışan mavi ve beyaz yakalı profesyonel ekibimizle destek için hazırız, talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.
Kalite Odaklı Çözümler
Kendisine güvenen, müşterilerine her zaman en dürüst hizmeti sunmayı kendisine misyon edinen DBB Teknoloji, aynı zamanda kalite bilincini artırma, lezzetli ve verimli kurutma teknoloji tanımı konusunda sektöre ulaşma konularında da aydınlatıcı faaliyetlerini her zaman sürdürecektir.
Vizyon
DBB Teknoloji kendisine vizyon olarak, kaliteli ürün sağlıklı ve mutlu toplum bilincini oluşturmak ve bu amaçla da alanında en güvenilir, en kaliteli ve en teknolojik üretim proseslerini kazandırmayı hedef olarak belirlemiştir
Tasarım, pazarlama ve mühendislik alanında en yetkin ve araştırmacı yapımızla, global teknolojinin geldiği son noktayı analiz ederek sektörün gerektirdiği tüm kurutma sistemleri gelişim ve otomasyonel çıktısını sunmak için buradayız.
Bize Ulaşın
0232 386 21 61
0538 857 10 49
Çiğli İzmir
Bizi Takip Edin