ÜRETİM

DBB Gıda Teknolojileri aşağıdaki ürünlerin üretimi için makineler geliştirmekte ve üretmektedir

PASTA MAKİNE VE EKİPMANLARI
Pastacılık sektöründe gereken küçük el işçilikli yarı manuel kullanılan makineler ve isteğe bağlı geliştirmeler gerçekleştirilmektedir.
TAHIL/KURUYEMİŞ MAKİNELERİ
Tahıl ve kuruyemiş ürünlerinin nem alma, sınıflandırma ve kurutma işlemleri için en verimli ve otomasyonel yenilikçi kurutma makineleri geliştirilmekte ve üretilmektedir.
MEYVE-SEBZE İŞLEME MAKİNELERİ
Meyve ve sebzelerin yıkanması, dilimlenmesi ve sap alma gibi işlemleri için gerekli ön işleme makineleri gelişim ve üretimi gerçekleştirilmektedir.
MEYVE-SEBZE KURUTMA MAKİNELERİ
Meyve ve sebzelerin azami aroma korunmasını sağlayan yüksek enerji tasarruflu kurutma sistem üretimini gerçekleştirmektedir. Buna ek olarak kendi markası ile kurutulmuş meyve ve sebze üretimi gerçekleştirmektedir.
DBB Gıda Teknolojileri olarak sürdürülebilir gıda teknolojileri alanında gösterdiğimiz Ar-Ge ve Ür-Ge faaliyetlerimiz ile ülkemiz nihai tüketicileri ve üreticileri için en ideal ve kaliteli ürün ve teknolojileri üretmekteyiz. 
Ülkemizde ve Dünya'da, her geçen gün artan talep ve kaliteli ve verimli üretim gereksinimlerine çözümler üreten firmamız, meyve ve sebze işleme ve kurutma teknolojileri alanında ve buna ek kurutma ürünleri ile hizmetinizdedir.
İletişim
0232 386 21 61
0538 857 10 49
ATAŞEHİR MAHALLESİ 8229/2 SK. NO:16 ÇİĞLİ - İZMİR